Kontakt

Regionkontor landbruk

Voldgata 11, 2000 Lillestrøm, Norge

Postadresse

Regionkontor landbruk

PB 84

2001 LILLESTRØM

Org. nr.: 976 63 4454

Besøksadresse

Regionkontor landbruk

Voldgata 10

2000 LILLESTRØM

Åpningstider

Offisiell kontortid i perioden 1. mai – 4. september er kl 08.00 til 15.00. Resten av året holder vi åpent fra kl 08.00 til 16.00.

Telefontid

I tiden fremover vil saksbehandlere bare nås på telefon fra 12.00 til 15.00

Sentralbord

Telefon: 66 93 20 30

Telefax: 66 93 20 31

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne

Melding

Landbrukssjef: Knut Samseth

E-post: Knut.samseth@regionkontorlandbruk.no

Skogbrukssjef: Grete Ruden

Epost: Grete.ruden@regionkontorlandbruk.no

Skogkonsulent: Alexander Egner

E-post: Alexander.egner@regionkontorlandbruk.no

Jordbrukssjef: Ida Marie Gjersem

E-post: Ida.marie.gjersem@regionkontorlandbruk.no

Landbruksrådgiver: Ana Nilsen

E-post: Ana.nilsen@regionkontorlandbruk.no

Sekretær: Elinor Skovholt

E-post: Elinor.skovholt@regionkontorlandbruk.no

Prosjektleder urbant landbruk: Agnes Melvær

E-post: Agnes.melvaer@regionkontorlandbruk.no